Фамилија: Адолф VI вон Холстеин-Сцхауенбург + Хелене вон Сацхсен-Лауенбург

Из пројекта Родовид

Фамилија:210236

Родитељи

{{{Персон:543011}}}

{{{Персон:863128}}}

Деца

{{{Персон:543013}}}

{{{Персон:908807}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици