Фамилија: Ингеборг Ериксдоттер + Биргер Магнуссон вон Бјäлбо

Из пројекта Родовид

Фамилија:210230

Родитељи

{{{Персон:863133}}}

{{{Персон:863136}}}

Деца

{{{Персон:908398}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици