Фамилија: Рицхардис де Данемарк + Ерик X вон Сцхwеден

Из пројекта Родовид

Фамилија:210229

Родитељи

{{{Персон:863129}}}

{{{Персон:863131}}}

Деца

{{{Персон:863133}}}

{{{Персон:863139}}}


Догађаји

1210 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици