Фамилија: Јоханн I вон Wерле + Сопхие вон Линдоw-Руппин

Из пројекта Родовид

Фамилија:210226

Родитељи

{{{Персон:797361}}}

{{{Персон:863123}}}

Деца

{{{Персон:863124}}}Остали језици