Фамилија: Карл фон Бронкхорст + Алверадис вон Влодорп

Из пројекта Родовид

Фамилија:210207

Родитељи

{{{Персон:863074}}}

{{{Персон:863075}}}

Деца

{{{Персон:863076}}}Остали језици