Фамилија: Гисберт вон Бронцкхорст + Маргарета вон Гехмен

Из пројекта Родовид

Фамилија:210202

Родитељи

{{{Персон:863062}}}

{{{Персон:863063}}}

Деца

{{{Персон:863064}}}Остали језици