Фамилија: Гуy Цхабот + Лоуисе де Писселеу

Из пројекта Родовид

Фамилија:210010

Родитељи

{{{Персон:862508}}}

{{{Персон:862510}}}

Деца

{{{Персон:862512}}}

{{{Персон:1200814}}}


Догађаји

29 фебруар 1540 Свадба:


Остали језици