Фамилија: Леендерт Цорнелиссе Лодеwијкс + Маријцке Адриаенс Пауw

Из пројекта Родовид

Фамилија:209753

Родитељи

{{{Персон:858867}}}

{{{Персон:858868}}}

Деца

{{{Персон:856774}}}


Догађаји

13 фебруар 1678 Брачно одобрење: Хендрик Идо Амбацхт


Остали језици