Фамилија: Лоуис де Боурбон-Цондé + Цхарлотте де Рохан-Соубисе

Из пројекта Родовид

Фамилија:209562

Родитељи

{{{Персон:609994}}}

{{{Персон:861157}}}

Деца

{{{Персон:609995}}}

{{{Персон:909841}}}

{{{Персон:909842}}}


Догађаји

3 мај 1753 Свадба: Версаиллес (Франце)

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици