Фамилија: Гијсберт Јацобс Нуцхтерен + Цорнелиа Јацqуессе ван Вреем

Из пројекта Родовид

Фамилија:209544

Родитељи

{{{Персон:858029}}}

{{{Персон:858030}}}

Деца

{{{Персон:332737}}}


Догађаји

9 октобар 1660 Брачно одобрење: Риддеркерк

31 октобар 1660 Свадба: Риддеркерк


Остали језици