Фамилија: Дирк Јанс Троост + Хеијлтје Леендертс Лодеwијкс

Из пројекта Родовид

Фамилија:208924

Родитељи

{{{Персон:856773}}}

{{{Персон:856774}}}

Деца

{{{Персон:118742}}}


Догађаји

2 јануар 1705 Брачно одобрење: Ниеуw Беијерланд

25 јануар 1705 Свадба: Хендрик-Идо-Амбацхт


Остали језици