Фамилија: Цхриста-Wернфриедис вон дер Сцхуленбург + Маx Wолфганг вон Линденфелс

Из пројекта Родовид

Фамилија:207616

Родитељи

{{{Персон:240079}}}

{{{Персон:854267}}}Остали језици