Фамилија: Санцхо Гарцéс + Цонстанза

Из пројекта Родовид

Фамилија:203991

Родитељи

{{{Персон:839621}}}

{{{Персон:839624}}}

Деца

{{{Персон:130780}}}

{{{Персон:839623}}}Остали језици