Фамилија: Енгелберт вон Кäрнтен + Ута ван Пассау

Из пројекта Родовид

Фамилија:202073

Родитељи

{{{Персон:285611}}}

{{{Персон:285614}}}

Деца

{{{Персон:11799}}}

{{{Персон:710170}}}

{{{Персон:887820}}}Остали језици