Фамилија: Хеинрицх вон Wüрттемберг + Ева вон Салм унд Цхинеy

Из пројекта Родовид

Фамилија:201908

Родитељи

{{{Персон:655750}}}

{{{Персон:832137}}}

Деца

{{{Персон:655748}}}

{{{Персон:655853}}}

{{{Персон:832140}}}Остали језици