Фамилија: Хенрy Плантагенет + Мауд Цхаwортх

Из пројекта Родовид

Фамилија:200745

Родитељи

{{{Персон:124921}}}

{{{Персон:124948}}}

Деца

{{{Персон:124915}}}

{{{Персон:326681}}}

{{{Персон:463944}}}

{{{Персон:926404}}}

{{{Персон:1305731}}}


Догађаји

1297 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици