Фамилија: Хугх де Аудлеy + Маргарет де Цларе

Из пројекта Родовид

Фамилија:200741

Родитељи

{{{Персон:42237}}}

{{{Персон:601590}}}

Деца

{{{Персон:48474}}}


Догађаји

28 април 1317 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици