Фамилија: Јоан Беауфорт + Јамес Стеwарт

Из пројекта Родовид

Фамилија:200638

Родитељи

{{{Персон:40335}}}

{{{Персон:827420}}}


Догађаји

1439 Свадба:

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици