Фамилија: Конрад Великий Веттин + Луитгард ван Елцхинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:200485

Родитељи

{{{Персон:318170}}}

{{{Персон:769940}}}

Деца

{{{Персон:170698}}}

{{{Персон:317696}}}

{{{Персон:328584}}}

{{{Персон:600989}}}

{{{Персон:629021}}}

{{{Персон:799947}}}

{{{Персон:1396119}}}


Догађаји

~ 1119 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици