Фамилија: Пхилиппе де Лалаинг + Маргуерите вон Аренберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:199881

Родитељи

{{{Персон:824867}}}

{{{Персон:824868}}}

Деца

{{{Персон:824869}}}


Догађаји

7 јун 1569 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици