Фамилија: Цхарлес II де Лалаинг + Маргуерите де Цроÿ

Из пројекта Родовид

Фамилија:199879

Родитељи

{{{Персон:493090}}}

{{{Персон:824865}}}

Деца

{{{Персон:824867}}}


Догађаји

30 август 1520 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици