Фамилија: Адолф вон Вирнебург + Јутта вон Рандероде

Из пројекта Родовид

Фамилија:199693

Родитељи

{{{Персон:823743}}}

{{{Персон:824236}}}

Деца

{{{Персон:824237}}}Остали језици