Фамилија: Еммануел де Нассау-Сиеген + Цхарлотте де Маиллy-Несле

Из пројекта Родовид

Фамилија:197105

Родитељи

{{{Персон:814050}}}

{{{Персон:814051}}}

Деца

{{{Персон:814052}}}

{{{Персон:1033847}}}

{{{Персон:1033848}}}


Догађаји

14 мај 1711 Свадба: Парис (75)


Остали језици