Фамилија: Карл Фердинанд вон Кöнигсегг-Ротхенфелс-Ерпс + Хелена Хyазинтха вон Боисцхот

Из пројекта Родовид

Фамилија:194885

Родитељи

{{{Персон:805107}}}

{{{Персон:805109}}}

Деца

{{{Персон:805111}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици