Фамилија: Диетрицх вон Елсасс + Сwанхилд

Из пројекта Родовид

Фамилија:194780

Родитељи

{{{Персон:12200}}}

{{{Персон:804626}}}

Деца

{{{Персон:632354}}}

{{{Персон:1173111}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици