Фамилија: Франçоис Боргхесе + Адèле де Ла Роцхефоуцаулд

Из пројекта Родовид

Фамилија:194721

Родитељи

{{{Персон:804295}}}

{{{Персон:804298}}}

Деца

{{{Персон:700905}}}

{{{Персон:809982}}}

{{{Персон:859365}}}

{{{Персон:1114244}}}


Догађаји

11 април 1809 Свадба: Парис

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици