Фамилија: Еберхард Иии. вон Wüрттемберг + Антониа Висцонти

Из пројекта Родовид

Фамилија:194439

Родитељи

{{{Персон:119006}}}

{{{Персон:803458}}}

Деца

{{{Персон:348193}}}


Догађаји

27 октобар 1380 Свадба: Бад Урацх, Сцхлосс Урацх

Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици