Фамилија: Хуго Пхилипп вон Елтз Ген. Фауст вон Стромберг + Мариа Сопхиа Тхересиа Боос зу Wалдецк унд Монтфорт

Из пројекта Родовид

Фамилија:193981

Родитељи

{{{Персон:611163}}}

{{{Персон:801833}}}

Деца

{{{Персон:611162}}}

{{{Персон:611164}}}

{{{Персон:611165}}}Остали језици