Фамилија: Јоханн Пхилипп вон Дхаун + Анна Катхарина де Нассау-Сарребруцк

Из пројекта Родовид

Фамилија:193921

Родитељи

{{{Персон:801669}}}

{{{Персон:801670}}}

Деца

{{{Персон:801671}}}


Догађаји

11 новембар 1671 Свадба: Оттwеилер

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици