Фамилија: Јоханн Георг вон Дхаун-Неуфвиллер + Маргаретхе вон Мансфелд-Хинтерорт

Из пројекта Родовид

Фамилија:193919

Родитељи

{{{Персон:801666}}}

{{{Персон:801667}}}

Деца

{{{Персон:801668}}}


Догађаји

21 октобар 1609 Свадба:


Остали језици