Фамилија: Фриедрицх I вон Салм-Неуфвилле + Франзиска вон Салм-Баденwеилер

Из пројекта Родовид

Фамилија:193918

Родитељи

{{{Персон:608710}}}

{{{Персон:801665}}}

Деца

{{{Персон:608709}}}

{{{Персон:713155}}}

{{{Персон:801666}}}


Догађаји

10 април 1570 Свадба: Вивиерс, Ардецхе


Остали језици