Фамилија: Хуго XIII вон Монтфорт-Ротхенфелс-Wассербург + Елисабетх вон Wерденберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:193897

Родитељи

{{{Персон:801625}}}

{{{Персон:801627}}}

Деца

{{{Персон:801628}}}

{{{Персон:824647}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици