Фамилија: Аделхеид вон Хабсбург-Лауфенбург + Хеинрицх IV вон Монтфорт-Теттнанг

Из пројекта Родовид

Фамилија:193893

Родитељи

{{{Персон:801619}}}

{{{Персон:801620}}}

Деца

{{{Персон:801621}}}Остали језици