Фамилија: Ернст II вон Хонстеин-Клеттенберг + Анна Сопхие зу Столберг

Из пројекта Родовид

Фамилија:193874

Родитељи

{{{Персон:638311}}}

{{{Персон:801571}}}

Деца

{{{Персон:638309}}}

{{{Персон:801572}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици