Фамилија: Леополд I дер Стеиермарк + Софие вон Баyерн

Из пројекта Родовид

Фамилија:193529

Родитељи

{{{Персон:799984}}}

{{{Персон:799985}}}

Деца

{{{Персон:1002457}}}Остали језици