Фамилија: Енгелберт III оф Горизиа-Тyрол + Матхилде вон Андецхс

Из пројекта Родовид

Фамилија:193509

Родитељи

{{{Персон:435067}}}

{{{Персон:435069}}}

Деца

{{{Персон:435059}}}


Напомена

Шаблон:Неедсоурцес


Остали језици