Фамилија: Јоханн IV вон Реифферсцхеидт + Матхилде вон Рандероде

Из пројекта Родовид

Фамилија:192791

Родитељи

{{{Персон:797319}}}

{{{Персон:797322}}}

Деца

{{{Персон:797323}}}

{{{Персон:1174508}}}Остали језици