Фамилија: Герхард де Лимбоург + Беатриx вон Хунсцхеид

Из пројекта Родовид

Фамилија:192781

Родитељи

{{{Персон:797305}}}

{{{Персон:797306}}}

Деца

{{{Персон:797307}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици