Фамилија: Царл вон Елтз + Цхристине вон Гуденус

Из пројекта Родовид

Фамилија:192728

Родитељи

{{{Персон:797201}}}

{{{Персон:797202}}}

Деца

{{{Персон:797203}}}Остали језици