Фамилија: Бернхард I вон Сацхсен-Меининген + Елисабетх Елеоноре вон Браунсцхwеиг-Wолфенбüттел

Из пројекта Родовид

Фамилија:192294

Родитељи

{{{Персон:584234}}}

{{{Персон:795721}}}

Деца

{{{Персон:795722}}}

{{{Персон:981852}}}


Догађаји

25 јануар 1681 Свадба: Сцхöнинген


Остали језици