Фамилија: Бернхард I вон Сацхсен-Меининген + Марие Хедwиг де Хессе-Дармстадт

Из пројекта Родовид

Фамилија:192292

Родитељи

{{{Персон:584234}}}

{{{Персон:795717}}}

Деца

{{{Персон:104866}}}


Догађаји

20 новембар 1671 Свадба: Готха

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици