Фамилија: Јоханн Wолфарт ван Бредероде + Анна вон Нассау-Сиеген

Из пројекта Родовид

Фамилија:192078

Родитељи

{{{Персон:795169}}}

{{{Персон:795173}}}

Деца

{{{Персон:795174}}}


Догађаји

14 јун 1619 Свадба:


Остали језици