Фамилија: Ернст IV вон Хонстеин-Клеттенберг + Фелицитас вон Беицхлинген

Из пројекта Родовид

Фамилија:191993

Родитељи

{{{Персон:794879}}}

{{{Персон:794880}}}

Деца

{{{Персон:785862}}}Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици