Фамилија: Цхарлес де Бавиèре + Рицхардис

Из пројекта Родовид

Фамилија:191847

Родитељи

{{{Персон:660482}}}

{{{Персон:794277}}}


Догађаји

862 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици