Фамилија: Јудитх де Сцхwеинфурт + Петер Орсеоло

Из пројекта Родовид

Фамилија:191724

Родитељи

{{{Персон:261972}}}

{{{Персон:473849}}}

Деца

Петер Орсеоло

{{{Персон:473848}}}


Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици