Фамилија: Албрецхт I вон Гöрз + Еупхемиа вон Сцхлесиен-Глогау

Из пројекта Родовид

Фамилија:190416

Родитељи

{{{Персон:789238}}}

{{{Персон:789239}}}

Деца

{{{Персон:789258}}}

{{{Персон:981725}}}


Догађаји

~ 1261 Свадба:


Остали језици