Фамилија: Лоуис IV де Ла Трéмоилле + Росалие Дуцхâтел

Из пројекта Родовид

Фамилија:190135

Родитељи

{{{Персон:788409}}}

{{{Персон:788410}}}

Деца

{{{Персон:761231}}}

{{{Персон:969057}}}Остали језици