Фамилија: Бартхоломäус вон Wиндисцх-Граетз + Анна Сидониа вон Херберстеин

Из пројекта Родовид

Фамилија:189685

Родитељи

{{{Персон:786899}}}

{{{Персон:786906}}}

Деца

{{{Персон:607027}}}


Догађаји

јун 1620 Свадба:


Остали језици