Фамилија: Лоуис Марц Антоине де Ноаиллес + Лоуисе де Ноаиллес

Из пројекта Родовид

Фамилија:188956

Родитељи

{{{Персон:784832}}}

{{{Персон:784836}}}

Деца

{{{Персон:784837}}}

{{{Персон:885441}}}

{{{Персон:1005725}}}


Догађаји

19 септембар 1773 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици