Фамилија: Вицтурниен Бонавентуре де Роцхецхоуарт + Адéлаïде де Нагу

Из пројекта Родовид

Фамилија:188932

Родитељи

{{{Персон:784789}}}

{{{Персон:784790}}}

Деца

{{{Персон:784791}}}

{{{Персон:1196176}}}


Догађаји

14 април 1779 Свадба:

Напомена

Шаблон:Модèле:Соурце нéцессаире


Остали језици